JUBAH BILAL - SALES RM99 SAHAJA
Cart 0
D77837B4-9ED4-4DCA-B209-7EB709992D71.jpeg

JUBAH BILAL by Adam Corrie - white

RM 99.00

 *harga ini hanya SAH untuk pembelian di web site www.adamcorrie.my

MEASUREMENTS 

 SMLXLXXL
SHOULDER17  18  19  2021
BUST4244464850
WAIST4042444648
SLEEVE24242424.525
CUFF99101111
ARMPIT HOLE1819202122
LENGTH5353555757
BOTTOM5858606060


 

* SEBARANG TAWARAN HARGA PROMOSI YANG TERTERA,  HANYA SAH PEMBELIAN DI WEB SITE SAHAJA. TIDAK SAH  DI BUTIK


PENGHANTARAN 

Penghantaran akan di buat dalam masa 5 hari waktu bekerja. selepas kami menerima pembayaran.

Selepas penghataran dibuat , nomber tracking akan diberikan melalui untuk rujukan tuan/puan. 




PERINGATAN KETIKA PKPB :

Mengikut SOP PKPB, baju tidak dibenarkan fitting/ cuba. 

Baju yang sudah dipakai tidak boleh ditukar. Mohon jasa baik tuan/puan untuk ukur dengan teliti sebelum membuat tempahan.




">