PENGHANTARAN AKAN DIBUAT PADA ATAU SELEPAS 15APRIL 2020 Shop Now!
Cart 0
D77837B4-9ED4-4DCA-B209-7EB709992D71.jpeg

JUBAH BILAL by Adam Corrie - white

RM 99.00 RM 220.00

 *harga ini hanya SAH untuk pembelian di web site www.adamcorrie.my

MEASUREMENTS 

 SMLXLXXL
SHOULDER17  18  19  2021
BUST4244464850
WAIST4042444648
SLEEVE24242424.525
CUFF99101111
ARMPIT HOLE1819202122
LENGTH5353555757
BOTTOM5858606060


 


* HARGA INI HANYA SAH PEMBELIAN DI WEB SITE SAHAJA. 


">