SELAMAT HARI RAYA AIDIL FITRI. MAAF ZAHIR BATIN
Cart 0

KURTA SOLIHIN KIDS - SILKY PURPLE

RM 79.00

Rekaan ini boleh di panggil kurta atau pun baju melayu teluk belanga. 

Di reka khas oleh Saudara Adam Corrie. 

Rekaan di dada adalah signature dari Mr & Mrs Adam Corrie selama ini. Bentuknya di ilhamkan dari bentuk Islamik. 

Rekaan yang santai sesuai untuk sebarang majlis 


 

 UKURAN KURTA / BAJU MELAYU TELUK BELANGA  KANAK-KANAK 


MeasurementSize ( UMUR / AGE)
0/12/34/56/78/910/1112/13

Back Length HPS15.018.020.022.524.025.026.0

Chest14.2515.517.017.2518.020.521.0

BTM Width14.7516.017.518.018.521.022.00

Soulder10.5011.513.0013.514.516.016.5

Sleev Length11.013.015.2517.519.2520.020.75

Arm Hol5.756.006.256.57.007.758.00

Bicep Width5.55.756.06.56.757.507.75




PERINGATAN KETIKA PKPB :

Mengikut SOP PKPB, baju tidak dibenarkan fitting/ cuba. 

Baju yang sudah dipakai tidak boleh ditukar. Mohon jasa baik tuan/puan untuk ukur dengan teliti sebelum membuat tempahan.

* HARGA INI HANYA SAH PEMBELIAN DI WEB SITE SAHAJA. 


">