JUBAH BILAL - SALES RM99 SAHAJA
Cart 0

ADAM CORRIE : KURTA SOLIHIN KIDS - army green

RM 55.30 RM 79.00

KURTA SOLIHIN KIDS

Kurta rekaan excludari Mr & Mrs Adam Corrie 

Material : Kain yang sejuk

Saiz : 1-13 tahun 

Rekaan di dada merupakan signature dari Mr & Mrs Adam Corrie

Sulaman benang emas brand ADAM CORRIEdi dada baju

Kurta ini mempunyai 2 saku di kiri dan kanan sisi baju 

Leher teluk belanga untuk keselesaan dan tampak ringkas

Rekaan yang santai sesuai untuk sebarang majlis 


UKURAN KURTA / BAJU TELUK BELANGGA KANAK-KANAK

 ukuran dalam cm 

MeasurementSize ( UMUR / AGE)
0/12/34/56/78/910/1112/13
Back Length HPS15.018.020.022.524.025.026.0
Chest14.2515.517.017.2518.020.521.0
BTM Width14.7516.017.518.018.521.022.00
Soulder10.5011.513.0013.514.516.016.5
Sleev Length11.013.015.2517.519.2520.020.75
Arm Hol5.756.006.256.57.007.758.00
Bicep Width5.55.756.06.56.757.507.75

* SEBARANG TAWARAN HARGA PROMOSI YANG TERTERA,  HANYA SAH PEMBELIAN DI WEB SITE INI  SAHAJA. TIDAK SAH  DI BUTIK ATAU DI MANA PORTAL MAYA LAIN. 


PENGHANTARAN 

Penghantaran akan di buat dalam masa 5 hari waktu bekerja pada hari Selasa hingga Jumaat selepas kami menerima pembayaran.

Selepas penghataran dibuat , nomber tracking akan diberikan melalui untuk rujukan tuan/puan. 




PERINGATAN KETIKA PKPB :

Mengikut SOP PKPB, baju tidak dibenarkan fitting/ cuba. 

Baju yang sudah dipakai tidak boleh ditukar. Mohon jasa baik tuan/puan untuk ukur dengan teliti sebelum membuat tempahan.




">