PENGHANTARAN AKAN DIBUAT PADA ATAU SELEPAS 15APRIL 2020 Shop Now!
Cart 0

JUBAH BILAL - ROYAL BLUE

RM 99.00 RM 220.00

mrmrs.png


MEASUREMENTS 

 SMLXLXXL
SHOULDER 17  18  19 2021
BUST4244464850
WAIST4042444648
SLEEVE2424242424,525
CUFF99101111
ARMPIT HOLE1819202122
LENGTH5353555757
BOTTOM5858606060
 


* HARGA INI HANYA SAH PEMBELIAN DI WEB SITE SAHAJA. 


">