JUBAH BILAL - SALES RM99 SAHAJA
search
  • WhatsApp Image 2020-01-27 at 3.49.22 PM.jpeg
  • WhatsApp Image 2020-01-27 at 3.49.22 PM (1).jpeg

ADAM CORRIE : JUBAH BILAL - grey

RM 99.00
- +
cart Add to Cart
Home

 Jubah rekaan Adam Corrie
Material : Santana Silk, sejuk, tidak mudah renyuk
Potongan moden
Size : S- 2XL
Exclusive sekali keluaran sahaja.

mrmrs.png

MEASUREMENTS 

 SMLXLXXL
SHOULDER17  18  19  2021
BUST4244464850
WAIST4042444648
SLEEVE2424242424,525
CUFF99101111
ARMPIT HOLE1819202122
LENGTH5353555757
BOTTOM5858606060

 

* SEBARANG TAWARAN HARGA PROMOSI YANG TERTERA,  HANYA SAH PEMBELIAN DI WEB SITE INI  SAHAJA. TIDAK SAH  DI BUTIK ATAU DI MANA PORTAL MAYA LAIN. 


PENGHANTARAN 

Penghantaran akan di buat dalam masa 5 hari waktu bekerja pada hari Selasa hingga Jumaat selepas kami menerima pembayaran.

Selepas penghataran dibuat , nomber tracking akan diberikan melalui untuk rujukan tuan/puan. 




PERINGATAN KETIKA PKPB :

Mengikut SOP PKPB, baju tidak dibenarkan fitting/ cuba. 

Baju yang sudah dipakai tidak boleh ditukar. Mohon jasa baik tuan/puan untuk ukur dengan teliti sebelum membuat tempahan.



">

Your cart is currently empty.

Continue shopping