JUBAH BILAL - SALES RM99 SAHAJA
Cart 0

ADAM CORRIE : JUBAH BILAL - dark grey

RM 99.00
  • Rekaan Jubah yang exclusive dari Adam Corrie
  • Material kain yang selesa dan tidak panas
  • Jubah berzip untuk memudahkan dan menjimatkan masa pemakainya
  • Pergelangan yang berbutang dan boleh juga memakai cuff link untuk lebih kelihatan elegen.

MEASUREMENTS 

 SMLXLXXL
SHOULDER1718192021
BUST4244464850
WAIST4042444648
SLEEVE24242424.525
CUFF99101111
ARMPIT HOLE1819202122
LENGTH5353555757
BOTTOM58586060
60
 

* SEBARANG TAWARAN HARGA PROMOSI YANG TERTERA,  HANYA SAH PEMBELIAN DI WEB SITE SAHAJA. TIDAK SAH  DI BUTIK


PENGHANTARAN 

Penghantaran akan di buat dalam masa 5 hari waktu bekerja. selepas kami menerima pembayaran.

Selepas penghataran dibuat , nomber tracking akan diberikan melalui untuk rujukan tuan/puan. 




PERINGATAN KETIKA PKPB :

Mengikut SOP PKPB, baju tidak dibenarkan fitting/ cuba. 

Baju yang sudah dipakai tidak boleh ditukar. Mohon jasa baik tuan/puan untuk ukur dengan teliti sebelum membuat tempahan.




">