PENGHANTARAN AKAN DIBUAT PADA ATAU SELEPAS 15APRIL 2020 Shop Now!
Cart 0

JUBAH BILAL by Adam Corrie - DARK GREY

RM 99.00 RM 220.00
  • Rekaan Jubah yang exclusive dari Adam Corrie
  • Material kain yang selesa dan tidak panas
  • Jubah berzip untuk memudahkan dan menjimatkan masa pemakainya
  • Pergelangan yang berbutang dan boleh juga memakai cuff link untuk lebih kelihatan elegen.

MEASUREMENTS 

 SMLXLXXL
SHOULDER1718192021
BUST4244464850
WAIST4042444648
SLEEVE24242424.525
CUFF99101111
ARMPIT HOLE1819202122
LENGTH5353555757
BOTTOM58586060
60
 


* HARGA INI HANYA SAH PEMBELIAN DI WEB SITE SAHAJA. 


">