JUBAH BILAL - SALES RM99 SAHAJA
search
  • 1479806999_2692001_z
  • 1479806999_2680537_z

ADAM CORRIE : JUBAH BILAL - dark grey

RM 99.00
- +
cart Add to Cart
Home

  • Rekaan Jubah yang exclusive dari Adam Corrie
  • Material kain yang selesa dan tidak panas
  • Jubah berzip untuk memudahkan dan menjimatkan masa pemakainya
  • Pergelangan yang berbutang dan boleh juga memakai cuff link untuk lebih kelihatan elegen.

MEASUREMENTS 

 SMLXLXXL
SHOULDER1718192021
BUST4244464850
WAIST4042444648
SLEEVE24242424.525
CUFF99101111
ARMPIT HOLE1819202122
LENGTH5353555757
BOTTOM58586060
60
 

* SEBARANG TAWARAN HARGA PROMOSI YANG TERTERA,  HANYA SAH PEMBELIAN DI WEB SITE INI  SAHAJA. TIDAK SAH  DI BUTIK ATAU DI MANA PORTAL MAYA LAIN. 


PENGHANTARAN 

Penghantaran akan di buat dalam masa 5 hari waktu bekerja pada hari Selasa hingga Jumaat selepas kami menerima pembayaran.

Selepas penghataran dibuat , nomber tracking akan diberikan melalui untuk rujukan tuan/puan. 




PERINGATAN KETIKA PKPB :

Mengikut SOP PKPB, baju tidak dibenarkan fitting/ cuba. 

Baju yang sudah dipakai tidak boleh ditukar. Mohon jasa baik tuan/puan untuk ukur dengan teliti sebelum membuat tempahan.



">

Your cart is currently empty.

Continue shopping